NRG-EX WALL 1.1Brama treningowa CrossFit montowana do ściany oraz podłoża

Brama do crossfit NRG-EX WALL 1.1. to system przemyślany pod kątem jednego stanowiska ze sztangą oraz drążkiem, na którym ćwiczący może swobodnie wykonywać wszystkie ćwiczenia dysponując w pełni wolną przestrzenią.

Dowiedz się wiecej

NRG-EX WALL 2.9Brama treningowa do crossfit montowana do ściany oraz podłoża

Brama do crossfit NRG-EX WALL 2.9 modyfikacja konstrukcji wolnostojącej, przeznaczona do montażu ściennego i do podłoża. Konstrukcja bramy WALL 2.9 została przemyślana pod kątem jednego stanowiska przeznaczonego na sztangę.

Dowiedz się wiecej

NRG-EX WALL 4.0Brama do crossfit montowana do ściany oraz podłoża

NRG-EX WALL 4.0. to system przemyślany pod kątem dwóch stanowisk ze sztangą osadzonych obok siebie oraz drążkami, na których ćwiczący może swobodnie wykonywać wszystkie ćwiczenia dysponując w pełni wolną przestrzenią.

Dowiedz się wiecej

NRG-EX 2.9Brama do crossfit wolnostojąca montowana do podłoża

Bramy do crossfit NRG-EX 2.9 to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących podnieść swoją wydolność i sprawność mięśniową. Konsturkcja 2.9 została przemyślana pod kątem dwóch stanowisk na sztangę po przeciwległych stronach.

Dowiedz się wiecej

NRG-EX 4.0Brama do crossfit wolnostojąca montowana do podłoża

Brama treningowa NRG-EX 4.0 to system dedykowany dla klubów sportowych fitnes oraz crossfit. Konstrukcja bramy do crossfit 4.0 została przemyślana pod kątem czterech stanowisk na sztangę osadzonych po przeciwległych stronach.

Dowiedz się wiecej

NRG-EX 5.1Brama do CrossFit wolnostojąca montowana do podłoża

Brama NRG-EX 5.1 to najbardziej zaawansowany system treningowy przeznaczony dla CrossfitBoxów w których trenują profesjonaliści. Konstrukcja złożona jest z 5 modułów, i przewiduje m.in. 4 stanowisk na sztangę osadzonych po przeciwległych stronach.

Dowiedz się wiecej

Szukasz profesjonalnego wyposażenia?

Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, wykonanym z najlepszych komponentów. Zaopatrujemy zarówno osoby prywatne jak i większe placówki sportowe w rozwiązania do sal treningowych, trenignu CrossFit, Cardio, sportów walki, sportów siłowych i wytrzymałościowych. Zapraszmay do kontaktu.