NRG-EX 2.9Brama do crossfit wolnostojąca montowana do podłoża

Bramy do crossfit NRG-EX 2.9 to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących podnieść swoją wydolność i sprawność mięśniową. Konsturkcja 2.9 została przemyślana pod kątem dwóch stanowisk na sztangę po przeciwległych stronach.

IndywidualneDostosowanie wysokości

Wszystkie bramy do crossfit NRG-EX zostały opracowane w taki sposób, by ćwiczący mógł dowolnie i szybko zmienić wysokość akcesoriów. Służą temu otwory w słupach bramy, których częstotliwość daje pełną elastyczność poziomowania wysokości. Dzięki temu brama będzie odpowiednia dla każdego niezależnie od wzrostu i stopnia zaawansowania.

KonstrukcjaGwarantująca bezpieczeństwo

Bramy do crossfit NRG-EX zostały wykonane z masywnych, stabilnych i trwałych komponentów, dzięki czemu każdy ćwiczący może być pewny ich stabilności i własnego bezpieczeństwa podczas wykonywania ćwiczeń. Kolejnym atutem jest długa żywotność, która zapewnia wiele lat ćwiczeń i możliwości późniejszego rozbudowania o kolejne moduły.

Pełna dowolnośćModyfikacji bramy

Konstrukcja bramy jest spawano-skręcana, co umożliwia łatwy montaż i demontaż jak i transport w inne miejsce. Dowolność modyfikacji bramy dotyczy zarówno wysokości słupów jak i montowanych poprzeczek, ich wysokości oraz rodzaju.

Szukasz profesjonalnego wyposażenia?

Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, wykonanym z najlepszych komponentów. Zaopatrujemy zarówno osoby prywatne jak i większe placówki sportowe w rozwiązania do sal treningowych, trenignu CrossFit, Cardio, sportów walki, sportów siłowych i wytrzymałościowych. Zapraszmay do kontaktu.