Typy podłógDysponujemy 3 typami do wyboru

Każdy z oferowanych poniżej typów nawierzchni sportowej znajduje swoje zastosowanie w odrębnych warunkach. Doradzamy w doborze najoptymalniejszej opcji.

Czarna SBRWersja podstawowa

Podłoga czarna SBR to podstawowy wyrób, którego bazą jest granulat SBR z opon. Jest to produkt w 100% odporny na ścieranie i zmianę koloru.

MozaikaZ granulatem

Wyrób na bazie granulatu SBR z opon z wtrąceniem 5-10-15% wysokogatunkowej gumy EPDM, która produkowana jest przez specjalistyczne zakłady gumowe. Granulat EPDM jest w 100% odporny na działanie promieni UV oraz na ścieranie, dzięki czemu możemy go używać w każdej strefie.

BarwionaZ pigmentem

Produkt na bazie granulatu SBR z opon i kleju poliuretanowego z domieszką pigmentu nieorganicznego. Dużym atutem tego typu nawierzchni jest możliwość dobrania wielu kolorów ale trzeba zwrócić uwagę na typ strefy, w której ma zostać ułożona - przy narażeniu płyt na wysoką ścieralność – może spowodować wytarcie się pigmentu.

Szukasz profesjonalnego wyposażenia?

Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, wykonanym z najlepszych komponentów. Zaopatrujemy zarówno osoby prywatne jak i większe placówki sportowe w rozwiązania do sal treningowych, trenignu CrossFit, Cardio, sportów walki, sportów siłowych i wytrzymałościowych. Zapraszmay do kontaktu.