Jump boxTrening wzmacniający

Skrzynie do CrossFIT to rozwiązanie przeznaczone do treningu wytrzymałościowego nóg, przeznaczone zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych sportowców.

Dowiedz się wiecej

Młotytreningowe krótkie

Krótki młot treningowy THOR Hammer. Idealnie nadaje się do treningów Clubell, barków, nadgarstków. Jego miejsce przeznaczenia jest wszechstronne.

Dowiedz się wiecej

KulkiDo treningu siłowego

Dla zaawansowanych i średnio zaawansowanych. Jeden z podstawowych postulatów treningowych: bądź silny jak Twoje najsłabsze ogniwo.

Dowiedz się wiecej

LinyTreningowe i wspinaczkowe

Lina treningowa zapewnia bardzo dynamiczny trening całego ciała, pozwala zachować pełną ruchomość w stawach. Lina do wspinania to jeden z lepszych i skuteczniejszych przyrządów do treningu górnej partii ciała.

Dowiedz się wiecej

Drążkido podciągania

Drążek do podciągania to podstawowy przyrząd treningowy wykorzystywany do treningu z własną masą ciała. Rozwija bardzo wszechstronnie górne partie ciała, w szczególności: mięśnie klatki piersiowej ramion, pleców, brzucha, barków.

Dowiedz się wiecej

BumperyObciążenia do treningu

Profesjonalne obciążenia treningowe dedykowane do sal crossfit, siłowni, klubów fitnes lub domowych siłowni użytkowych.

Dowiedz się wiecej

ParaletkiPoręcze do pompek

Poręcze to bardzo skuteczny przyrząd treningowy wykorzystywany w gimnastyce. Doskonałe narzędzie rozwojowe dla wszystkich profesjonalistów.

Dowiedz się wiecej

Taśmyspecjalistyczne do crossfit

Model taśm najwyższej jakości dostępny w naszej ofercie. Cechuję się najwyższą funkcjonalnością i wytrzymałością oraz bogatymi możliwościami zastosowania treningowego.

Dowiedz się wiecej

Ramydo montażu kółek gimnastycznych

Malowana proszkowo bardzo solidna rama sufitowa przeznaczona do montażu kółek gimnastycznych, lin do wspinania, trx-ów. Niezwykle wytrzymała i stabilna gwarantuje najwyższą jakość.

Dowiedz się wiecej

Kółka gimnastyczneWszystko w jednym

Oryginalne kółka gimnastyczne NRG-EX to proste urządzenie treningowe, które z powodzeniem może zastąpić w pełni wyposażenie siłowni

Dowiedz się wiecej

TrenażeryInnowacyjny trening

Wolweriny to innowacyjny przyrząd treningowy. Jego istota działania oparta jest na regulacji długości dzwigni.

Dowiedz się wiecej

Przygotowanie motoryczneRezystor prędkości

Idealny przyrząd do treningu motorycznego i funkcjonalnego. Rezystor oparty jest na zasadzie pokonywania elastycznego oporu.

Dowiedz się wiecej

Trening w podwieszeniuOptymalna propozycja treningu

Najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów. Przyrząd wykonany z dbałością o każdy detal. Hell Rider jest oczywiście w całości Polskiej produkcji.

Dowiedz się wiecej

Zestawy kalisteniczneZrównoważony rozwój

Zestawy zawierające różne komponenty dostępne w ofercie NRG-EX to połączenie profesjonalnego sprzętu o najwyższej jakości oraz wiedzy wymaganej do korzystania z oferowanych rozwiązań.

Dowiedz się wiecej

Szukasz profesjonalnego wyposażenia?

Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, wykonanym z najlepszych komponentów. Zaopatrujemy zarówno osoby prywatne jak i większe placówki sportowe w rozwiązania do sal treningowych, trenignu CrossFit, Cardio, sportów walki, sportów siłowych i wytrzymałościowych. Zapraszmay do kontaktu.