Drążkido podciągania

Drążek do podciągania to podstawowy przyrząd treningowy wykorzystywany do treningu z własną masą ciała. Rozwija bardzo wszechstronnie górne partie ciała, w szczególności: mięśnie klatki piersiowej ramion, pleców, brzucha, barków.

Niestabilnośćwymagajaca wysiłku

Drążek NRG-EX został opracowany w taki sposób, aby wprowadzać większy stopień niestabilności co wprowadza dodatkowe utrudnienie przy podciąganiu masy ciała. Drążek jest zawieszany na środku, co daje niespotykany do tej pory stopień ruchomości drążka.

W zestawieniezbędne elementy

W zamawianym zestawie znajdą się następujące komponenty: drążek, trwały karabinek montażowy o raz niezwykle wytrzymałą taśmę z klamrą regulacyjną.

Przeznaczeniedrążka z zestawem

Zestaw drążka NRG-EX polecany jest zarówno dla zastosowań kalistenicznych i gimnastycznych jak i również domowych siłowni oraz klubów fitness. Dzięki alpinistycznym klamrom zastosowanym w zestawie drążek jest pewnie spięty z mocną taśmą o szerokości 30mm i długości do 4 m.

Szukasz profesjonalnego wyposażenia?

Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, wykonanym z najlepszych komponentów. Zaopatrujemy zarówno osoby prywatne jak i większe placówki sportowe w rozwiązania do sal treningowych, trenignu CrossFit, Cardio, sportów walki, sportów siłowych i wytrzymałościowych. Zapraszmay do kontaktu.