Kółka gimnastyczneWszystko w jednym

Oryginalne kółka gimnastyczne NRG-EX to proste urządzenie treningowe, które z powodzeniem może zastąpić w pełni wyposażenie siłowni

Brak ograniczeńMożliwości ćwiczeń

Kółka gimnastyczne dają praktycznie nieograniczone możliwości treningowe. Kółka gimnastyczne ręcznie robione w Polsce o zwiększonej grubości obręczy do 32 mm. Daje to lepsze czucie kółek w chwycie głębokim i jest wygodniejsze podczas wykonywania wspierania ciągiem, ugięć ramion i pompek.

AtestowaneCenione rozwiązania

Taśmy szerokie skalowane pozwalają na bardzo szybkie i obiektywne poziomowanie kółek. Atestowane i cenione klamry COBRA pozwalajπ na szybki montaż (wpinanie i wypinanie) w każdych warunkach.

 

Precyzyjne wykonanieCałego zestawu

Obręcze wykonywane są ręcznie w Polsce, przy współpracy z profesjonalnymi gimnastykami. Do wykonania kółek użyto wytrzymałej sklejki bukowej (konstrukcja wielowarstwowa Sandwich - 5 warstw).

WojskowaWytrzymałość

Cobry działają automatycznie na zatrzask. Jest to sprawdzony i ceniony zestaw do codziennego ciężkiego treningu. Kółka są wykorzystywane w wojsku, CrossFIT boxach, klubach fitness w domowych siłowniach.

Szukasz profesjonalnego wyposażenia?

Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, wykonanym z najlepszych komponentów. Zaopatrujemy zarówno osoby prywatne jak i większe placówki sportowe w rozwiązania do sal treningowych, trenignu CrossFit, Cardio, sportów walki, sportów siłowych i wytrzymałościowych. Zapraszmay do kontaktu.