Przygotowanie motoryczneRezystor prędkości

Idealny przyrząd do treningu motorycznego i funkcjonalnego. Rezystor oparty jest na zasadzie pokonywania elastycznego oporu.

Testy prędkościMożliwe na siłowni

Używajπc Rezystor Prędkości dowiesz się kto jest naprawdę najlepszy na krótkich odcinkach, a to wszystko w zamkniętym pomieszczeniu jakim jest siłownia czy klub fitness, w 100% bezpieczne i sprawdzone.

IdealnyDo plyometrii

Rezystor prędkości NRG-EX jest idealnym sprzętem do plyometrii i doskonalenia zwinności oraz szybkości. Może być stosowany w płąoczeniu z drabinką Agility oraz różnego rodzaju przeszkodami.

PrędkośćJest siłą

Rezystor Prędkości składa się ze specjalnie zaprojektowanej kamizelki, wykonanej z codury , i taśm poliamidowych, oraz ekspandera o rozciągliwości do 300% i maksymalnym oporze sięgającym 120 kg. (3m -> 9m)

Szukasz profesjonalnego wyposażenia?

Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, wykonanym z najlepszych komponentów. Zaopatrujemy zarówno osoby prywatne jak i większe placówki sportowe w rozwiązania do sal treningowych, trenignu CrossFit, Cardio, sportów walki, sportów siłowych i wytrzymałościowych. Zapraszmay do kontaktu.