Trening w podwieszeniuOptymalna propozycja treningu

Najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów. Przyrząd wykonany z dbałością o każdy detal. Hell Rider jest oczywiście w całości Polskiej produkcji.

ProgresjaTreningowa

Możliwa do uzyskania bez niepotrzebnego obciążania układu kostno-stawowego dodatkowym ciężarem. Masa własnego ciała to wystarczająco duże obciążenie które daje progresje treningowe praktycznie na każdym poziomie zaawansowania.

Dwie taśmyMontowane niezależnie

Nasza propozycja to system 2 taśm monotowanych niezależnie poprzez system klamer montażowych. Opcjonalnie można taśmy montować centralnie poprzez taśmę montażową i door anchor.

KalistenikaNa Twojej siłowni

Dzięki opracowanemu przez nas treningowi w podwieszeniu, wszystko czego potrzebujesz to naszego zestawu NRG-EX oraz masy własnego ciała.  Kalistenika to obecnie najszybciej rozwiający się nurt treningu personalnego.

Szukasz profesjonalnego wyposażenia?

Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, wykonanym z najlepszych komponentów. Zaopatrujemy zarówno osoby prywatne jak i większe placówki sportowe w rozwiązania do sal treningowych, trenignu CrossFit, Cardio, sportów walki, sportów siłowych i wytrzymałościowych. Zapraszmay do kontaktu.