Zestawy kalisteniczneZrównoważony rozwój

Zestawy zawierające różne komponenty dostępne w ofercie NRG-EX to połączenie profesjonalnego sprzętu o najwyższej jakości oraz wiedzy wymaganej do korzystania z oferowanych rozwiązań.

ObręczeGimnastyczne

Obręcze wykonywane są ręcznie w Polsce, przy współpracy z profesjonalnymi gimnastykami. Do wykonania kółek użyto wytrzymałej sklejki bukowej (konstrukcja wielowarstwowa Sandwich - 5 warstw).

RamaDo montażu obręczy

Rama NRG-EX dostępna w naszej ofercie posiada 5 poziomów rozstawu kółek gimnastycznych od standardu FIG 50 cm aż do 70 cm, możliwość montażu Hell Ridera, kuli HULKBALL 30 oraz kulek (8,10,12 cm), co otwiera możliwości rozwojowe trenującego.

LinaWspinaczkowa

Idealnie wpisuje się w trend treningu z własną masą ciała oraz treningu wspinaczkowego. Lina zakończona jest jednostronnie profesjonalnie zaplecionym oczkiem, drugi koniec liny
jest zapleciony i zabezpieczony przed rozplataniem.

TaśmaSpecjalistyczna

Taśmy NRG-EX są skalowane z płynną regulacją długości. Zastosowano w nich nowatorski program szwalniczy połączenie szwów stabnowych i rygli. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskaliśmy niespotykaną wytrzymałość i trwałość połączenia szytego.

Szukasz profesjonalnego wyposażenia?

Dysponujemy sprzętem najwyższej jakości, wykonanym z najlepszych komponentów. Zaopatrujemy zarówno osoby prywatne jak i większe placówki sportowe w rozwiązania do sal treningowych, trenignu CrossFit, Cardio, sportów walki, sportów siłowych i wytrzymałościowych. Zapraszmay do kontaktu.